5 יעדים מפתיעים לחופשת סקי ב-2021

אם אתם חובבי סקי נשמח לפרט לכם על חמישה אתרי סקי באירופה שישדרגו לכם את חופשת הסקי לחופשה חלומית במיוחד. לחובבי הסקי זו הזדמנות נפלאה ללמוד על אתרי הסקי הפופולאריים בעולם, לחופשת גלישה במיטבה. בואו ללמוד על אתרי הסקי הפופולאריים בעולם, כדי שתוכלו לבחור את יעד הסקי הבא שלכם. בכל אתר סקי תוכלו ליהנות משפע של אפשרויות המותאמות לזוגות ולמשפחות, לחופשה המושלמת.

סוצ'י: חוויית סקי ברוסיה מרשימה ביופייה!

כיעד סקי סוצ'י מתאימה למשפחות, לרווקים ולזוגות, המחפשים חופשה למספר ימים, למשל לסוף שבוע מפנק, אתר הסקי ייחודי, עם מרחבים עצומים ואינסופיים לגלישה.  תוכלו לראות את יופייה של העיירה רוזה חוטור כולה, ולגלוש במדרונות מדהימים ביופיים שאינם נגמרים וכן היתרון הנוסף של סוצ'י הוא גם בזמן טיסה של שעתיים וחצי.

אתר הסקי לז ארק

אתר הסקי של לז ארק מכיל מרחבי גלישה אינסופיים, עם מדרונות רבים ונוף מהמם ביופיו. אתר הסקי נמצא בעיירה יפהפייה וכן מדרונות הגלישה נמצאים בשמורת טבע מרהיבה במינה, אידיאלית לזוגות המחפשים את חופשת הסקי הרומנטית עבורם וגם למשפחות, המעוניינים בחופשת סקי מיוחדת בצרפת. קיימים מסלולים מסוגים שונים כול אחד יכול לבחור את המסלול המועדף עליו ולהתחיל בגלישת החלומות.

אתר הסקי פאסו טונלה

באיטליה תוכלו למצוא את אתר הסקי פאסו טונלה, המציג לכם אטרקציה ייחודית של קרחונים הנמצאים בליבה של עיירה המוקפת הרים מרשימים בגובהם וביופיים, אידיאלי לזוגות ומשפחות. העיירה השוכנת ליד אתר הסקי היא עיירה בעלת יופי אותנטי, כפרי בחיק הטבע, עיירה המצויה בקרבה לאתר הסקי ומאפשרת לגולשים לשכון במלון במקביל לגלישות הסקי במהלך היום, וכן מסעדות איכותיות בשפע, ואטרקציה של מסעדה השוכנת בתוך מנזר על הר במדרונות הסקי.

אתר הסקי ואל טורנס

אתר הסקי הידוע בעולם, המושך אליו זוגות ומשפחות רבים מדי שנה, מציע לגולשים את אתר הסקי הגבוה ביותר באירופה כולה. תוכלו ליהנות מהאפלים הצרפתיים באתר הסקי של ואל טורנס המציע לגולשים חוויה מיוחדת של פעם בחיים. שפע של מסלולים, למתחילים וגם למתקדמים, מעניק יתרון לאתר הסקי של ואל טורנס להיות אתר הסקי האהוב בעולם. תוכלו למצוא ברוב ימות השנה גם פסטיבלים וכן מסעדות וחיי לילה איכותיים בעיירה השוכנת ליד אתר הסקי.

אתר הסקי בנסקו

בבולגריה תוכלו ליהנות מאתר סקי פופולארי ולא יקר במיוחד, הלא הוא אתר הסקי בנסקו. אתר הסקי של בנסקו מתאים לזוגות ומשפחות והינו בעל אתרי סקי מרהיבים ביופיים. אתר הסקי מכיל מעליות לאורך כל מסלול הגלישה וכן מסלולים המותאמים לדרגות שונות של הגולשים, למתחילים, לבינוניים וכן לגולשים מתקדמים. היתרון של טיסה לא ארוכה וכן מחירים נוחים, הופכים את אתר הסקי בנסקו לאחד האתרים האהובים בעולם לגלישה ולחופשת החלומות.