איך להתמצא בשדה התעופה בסן פרנסיסקו

טיפים לשדה ולעיר

ניווט דרך נמל התעופה הבינלאומי של סן פרנסיסקו (SFO) יכול להיות משב רוח עם כמה עצות מועילות. להלן מדריך שלב אחר שלב כיצד להתמצא בשדה התעופה:

 1. הכר את הטרמינל: בדוק את כרטיס הטיסה או האישור שלך כדי לקבוע מאיזה טרמינל תצא או תגיע. ל-SFO ארבעה טרמינלים: טרמינל 1, טרמינל 2, טרמינל 3 והטרמינל הבינלאומי.
 2. עקבו אחר השילוט: ברגע שנכנסתם לשדה התעופה, שימו לב לשלטים המכוונים אתכם לטרמינל הספציפי שלכם. עקבו אחר שלטי הטרמינל כדי להגיע לאזור המיועד לכם.
 3. השתמש במפות שדות תעופה: חפש מפות שדות תעופה זמינות ליד כניסות, עמדות מידע או באתר הרשמי של נמל התעופה. הכר את הפריסה של שדה התעופה, כולל מיקומי המחסומים הביטחוניים, הטרקלינים, השירותים ואזורי מפתח אחרים.
 4. מחסומי אבטחה: אם אתה עוזב, אתר את מחסומי האבטחה בתוך הטרמינל שלך. עקבו אחר השילוט המכוון אתכם למחסום המתאים. הכינו את הזיהוי ואת כרטיס העלייה למטוס לתהליך הבדיקה הביטחונית.
 5. מידע על שער: לאחר שסיימת את האבטחה, בדוק במסכי התצוגה או במסכים את מספר השער ושעת היציאה שלך. עקוב אחר השילוט כדי להגיע לשער שלך, שיכלול בדרך כלל שילוב של אותיות ומספרים.
 6. טכנולוגיות Wayfinding: נצל את המשאבים הדיגיטליים הזמינים ב-SFO. שדה התעופה מספק קיוסקים אינטראקטיביים עם מסך מגע ואפליקציות לנייד המציעות עדכוני טיסות בזמן אמת, מפות והנחיות כדי לעזור לך לנווט בשדה התעופה ביתר קלות.
 7. תחבורה משדה התעופה: אם אתה צריך לעבור בין טרמינלים או להגיע לחניונים, השתמש במערכת AirTrain. AirTrain הוא מוביל אנשים אוטומטי בחינם המחבר את כל המסופים, המוסכים, מרכז הרכב השכרת ותחנת התחבורה המהירה של אזור המפרץ (BART).
 8. בקש סיוע: אל תהסס לבקש עזרה אם אינך בטוח או זקוק להנחיות. אנשי צוות נמל התעופה זמינים בכל הטרמינלים וניתן לזהות אותם בקלות לפי המדים שלהם. פנה אליהם בכל שאלה או חשש, והם ישמחו לסייע לך.
 9. תכנן מראש: כדי להבטיח חוויה נטולת מתח, תכנן מראש ואפשר מספיק זמן לביצוע צ'ק-אין, בדיקות אבטחה ועיכובים אפשריים. בדוק את ההנחיות של חברת התעופה שלך לגבי זמני הגעה מומלצים, ותחשב כל זמן נוסף הדרוש לטיסות בינלאומיות או לנסיבות מיוחדות.

רכי הגעה לעיר משדה התעופה

נמל התעופה הבינלאומי של סן פרנסיסקו (SFO) ממוקם כ-13 מיילים דרומית למרכז העיר סן פרנסיסקו. ישנן מספר אפשרויות תחבורה נוחות זמינות להגיע משדה התעופה לעיר. להלן מספר שיטות נפוצות:

 1. BART (Bay Area Rapid Transit):
  BART היא מערכת תחבורה מהירה המחברת את SFO ליעדים שונים באזור המפרץ. עקבו אחר השילוט לתחנת BART הממוקמת בקומת יציאות/כרטיסים של הטרמינל הבינלאומי. רכשו כרטיס BART מהמכונות האוטומטיות, וקחו את הרכבת בכיוון פיטסבורג/ביי פוינט למרכז העיר סן פרנסיסקו. רכבות BART פועלות לעתים קרובות, והנסיעה למרכז העיר אורכת בדרך כלל כ-30 דקות.
 2. הסעות לנסיעה משותפת:
  טנדרים והסעות בנסיעה משותפת זמינים להסעה משדה התעופה לסן פרנסיסקו. חברות כמו SuperShuttle ו-GO משאיות מציעות שירותים עם נסיעות משותפות או פרטיות. ניתן להזמין שירותים אלו מראש או עם ההגעה לשדה התעופה. הטנדרים או ההסעות יורידו אותך במיקום הרצוי לך בעיר.
 3. שירותי שיתוף נסיעות:
  שירותי שיתוף נסיעות פופולריים כמו Uber ו- Lyft זמינים באופן נרחב ב-SFO. כל שעליך לעשות הוא לבקש נסיעה דרך האפליקציה הניידת המתאימה, והנהג שלך יאסוף אותך באזור האיסוף המיועד לשיתוף נסיעות. אזורי האיסוף ממוקמים בנוחות בכל טרמינל. שימוש בשירותי שיתוף נסיעות מספק דרך גמישה ונוחה לנסוע לעיר.
 4. מונית:
  מוניות זמינות בקלות באזורי המוניות המיועדים מחוץ לכל טרמינל. עקבו אחר השילוט לתחנת המוניות והמתינו בתור למונית הפנוי הבאה. מוניות בסן פרנסיסקו פועלות על פי מערכת מדידה, ותעריף הנסיעה יהיה תלוי במרחק שנסע ובתשלום נוסף. הקפידו להחזיק במזומן או כרטיס אשראי לתשלום.
 5. השכרת רכב:
  אם אתם מעדיפים את הנוחות שיש ברכב משלכם, תוכלו לשכור רכב מאחת מחברות השכרת הרכב באתר ב-SFO. דלפקי השכרת הרכב ממוקמים בקומה הרביעית של מרכז רכב השכרת רכב, אליה ניתן להגיע באמצעות ה-AirTrain. לאחר השגת הרכב השכור, עקבו אחר השילוט לעיר באמצעות כביש 101 צפון.
 6. לימוזינות ומכוניות עירוניות:
  להסעה מפנקת ופרטית, ניתן לתאם שירות לימוזינה או רכב עירוני. מספר חברות מציעות שירותים אלה ב-SFO, וניתן לבצע הזמנות מראש או בשדה התעופה. נהג מקצועי יפגוש אתכם באזור האיסוף המיועד ויספק הסעה נוחה ליעדכם בעיר.

בעת בחירת אפשרות ההובלה שלך, שקול גורמים כמו עלות, נוחות והעדפה אישית. כל שיטה מציעה יתרונות משלה, אז בחר את השיטה המתאימה ביותר לצרכים שלך. תהנה מהמסע שלך מנמל התעופה של סן פרנסיסקו לעיר!

הגעה לעירעלות ממוצעת
BART$9.65 one way
Shared-Ride Vans/Shuttles$17-40 per person
Ride-Sharing Services$25-45
Taxi$45-65 (including tip)
Car RentalVaries
Limousines/Town CarsVaries