איך להתמצא בשדה התעופה בפריז

איך להתמצא בשדה התעופה בפריז שארל דה גול

כיצד להתמצא בשדה התעופה פריז שארל דה גול (CDG), כולל הנחיות הגעה לעיר ובין השערים:

הגעה לעיר:

  1. מוניות: מוניות זמינות מחוץ לכל טרמינל, והן דרך נוחה להגיע למרכז העיר. התעריף משתנה בהתאם למרחק ולשעה ביום, אך הוא בדרך כלל עולה בסביבות 50-70 יורו.
  2. רכבת: רכבת RER B יוצאת מ-CDG למרכז העיר, וזו אפשרות זולה יותר ממונית. תחנת הרכבת ממוקמת בטרמינל 2, וניתן לרכוש כרטיסים בתחנה או במכונות הכרטיסים בשדה התעופה. הנסיעה אורכת כ-30 דקות, ותעריף הנסיעה הוא בסביבות 10-12 יורו.

התמצאות בשדה

  1. בדוק את הטרמינל שלך: לפני הגעתך ל- שארל דה גול, בדוק מאיזה טרמינל הטיסה שלך יוצאת או מגיעה. ל-CDG שלושה מסופים (טרמינל 1, 2 ו-3), ולכל טרמינל מספר שערים. הכרת הטרמינל שלך מראש יכולה לעזור לך לתכנן את המסלול שלך דרך שדה התעופה.
  2. לכל טרמינל ב-CDG יש מספר שערים, והם מסומנים היטב עם שלטים והנחיות הן בצרפתית והן באנגלית. עקוב אחר השילוט אל השער שלך או עיין במפות שדה התעופה לקבלת מידע נוסף.
  3. אם אתה צריך לעבור בין מסופים, שדה התעופה שארל דה גול מספקת שירות הסעות חינם בשם CDGVAL. ההסעה פועלת 24/7 ויכולה לקחת אותך למסוף הרצוי. אתה יכול לגשת ל-CDGVAL בטרמינל 1, טרמינל 2, ותחנת הרכבת TGV-RER.
  4. אם אתם נוסעים בטיסה בינלאומית וצריכים לעבור במכס, עקבו אחר השילוט לביקורת הדרכונים לאחר הירידה מהטיסה. לאחר שעוברים במכס, עקבו אחר השילוט אל השער המחבר שלכם.

על ידי טיפים וההנחיות האלה, תוכל לנווט בשארל דה גול בקלות ולהגיע ליעד שלך בזמן. אל תהססו לבקש עזרה אם תזדקקו לו, והקפידו לתת לעצמכם מספיק זמן כדי להימנע מפיספוס הטיסה.

מלונות בפריז במגוון מחירים והמלצות

פריז היא עיר המציעה מגוון רחב של מקומות לינה, ממלונות מפוארים ועד אכסניות בתקציב נמוך. במדריך זה נמליץ על חמישה מלונות בכל קטגוריה