מסלולי טיול בוסטון

מסלולי טיול בבוסטון

בבוסטון תוכלו למצוא מגוון רחב של טיולים לחופשה שלכם בארצות הברית. רוב התיירים מגיעים לבוסטון ליום עד שלושה ימים.

בוסטון Boston היא בירתה של מדינת מסצ'וסטס שבארצות הברית. העיר, ששוכנת לחופה המזרחי של ארצות הברית, היא הגדולה שבערי ניו אינגלנד ומהווה את המרכז הכלכלי והתרבותי של האזור כולו. בוסטון ידועה במספר שכונות עיקריות שסובבות אותה –  בוסטון-קיימברידג'-קווינסי, אזור סאות' אנד, אזור בק ביי  תושבי בוסטון מכונים "בוסטוניאנים" (Bostonians).

לבוסטון היה תפקיד מרכזי במלחמת העצמאות האמריקנית. בעיר נערכה "מסיבת התה של בוסטון", ניתן לצפות בהופעה  יומית בנמל בוסטון.

בוסטון מהווה המרכז התרבותי של אזור ניו אינגלנד. תושבי העיר משתמשים במבטא המכונה "מבטא בוסטוני" המאפיין את אזור ניו אינגלנד

מזג האוויר בבוסטון משתנה מקצה לקצה במשך עונות השנה.

אטרקציות בבוסטון

 • שביל החירות – המסלול הפופולארי למי שמגיע לבוסטון ויחסית קל לניווט ועובר מעל ל 100 נקודות ציון מובילות.
 • ‪Fenway Park – לצפות במשחק בייסבול אמריקאי
 • טיילת נהר צ'ארלס – להרגע בגביע גלידה לאורך הנהר
 • אוניברסיטת הארוורד​ – מומלץ להזמין סיור
 • ‪Museum of Fine Arts – למי שאוהב אומנות
 • ‪North End – אחת השכונות הוותיקות של בוסטון
 • מסיבת התה של בוסטון – ‪Boston Tea Party Ships & Museum
 • הספריה הלאומית של בוסטון – ‪Boston Public Library
 • מבשלת בירה בבוסטון – ‪Samuel Adams Brewery
 • אנדרטת השואה בבוסטון – ‪New England Holocaust Memorial
 • שייט לוויתנים בבוסטון
 • האקווריום של ניו אינגלנד New England Aquarium

בוסטון עם ילדים

בוסטון היא עיר לא רק לזוגות ומתאימה מאוד לטיול משפחות עם ילדים. בעיר תמצאו מגוון מוזיאונים, פארקים, לגולנד, שיט לוויתנים, אקווריום, גן חיות ומבחר אטרקציות משפחתיות.

בוסטון בחורף

למי שמגיע לבוסטון בחורף בדרך גלל משלב טיול לכל אורכו של החוף המזרחי דרך אגמי האצבעות עד קנדה למפלי ניאגרהפולס. החוויה של השלכת והצבעים היא חוויה שתיזכר לנצח.

תמונות מבוסטון

נשמח לעזור לכם לתכנן את המסלול שלכם ולתת לכם את הטיפים לחופשה מושלמת בבוסטון.

תכנון מסלול ללא עלות בארצות הברית וקנדה

מהו הזמן הטוב ביותר לטייל בבוסטון

בוסטון חווה ארבע עונות שונות, וכל אחת מהן מציעה חוויות שונות ומהנות.

 1. אם אתם רוצים לחוות את הסתיו היפה של בוסטון, הזמן הטוב ביותר לבקר בו הוא מספטמבר עד נובמבר. במהלך תקופה זו, מזג האוויר מתון, והעיר מלאה בצבעי סתיו מרהיבים. עם זאת, זו גם תקופה פופולרית לתיירות, אז צפו לקהל גדול יותר ולמחירים גבוהים יותר.
 2. אם אתם מעדיפים מזג אוויר מתון יותר ומחירים נמוכים יותר, הזמן הטוב ביותר לבקר בבוסטון הוא בחודשי האביב של מרץ עד מאי. בתקופה זו תוכלו ליהנות מפרחים פורחים, והעיר פחות צפופה בהשוואה לסתיו. עם זאת, מזג האוויר יכול להיות בלתי צפוי, וייתכן שתחוו קצת גשם.
 3. אם אתם נהנים מפעילויות קיץ כמו חופים, קונצרטים חיצוניים ופסטיבלים, הזמן הטוב ביותר לבקר בבוסטון הוא מיוני עד אוגוסט. מזג האוויר חם, ויש שפע של פעילויות חוצות ליהנות. עם זאת, זו גם עונת התיירות שיא, אז צפו להמון רב ולמחירים גבוהים יותר.
 4. החורף הוא מחוץ לעונה לתיירות בבוסטון, אבל זה עדיין יכול להיות זמן נהדר לבקר בו אם אתם נהנים מפעילויות חורף כמו החלקה על הקרח או סקי. העיר מקושטת לקראת החגים, ויש כמה אירועי חורף כמו שחזור מסיבת התה של בוסטון וחגיגת הלילה הראשון בערב השנה החדשה.